top of page
Підлітковий психолог

              МИ ДОПОМАГАЄМО
ПІДЛІТКАМ, 
                ЯКІ ВІДЧУВАЮТЬ:

Надмірне занепокоєння, що може перерости в панічні атаки

Труднощі з зосередженням уваги, що впливають на навчання та повсякденне життя

Ризикована поведінка, що може призвести до небажаних наслідків

Відчуття глибокого смутку або втрати інтересу, що важко подолати самотужки

Гнів, що виходить з-під контролю і стає причиною для занепокоєння

Відчуття глибокого смутку або втрати інтересу, що важко подолати самотужки

ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ПЕРША ЗУСТРІЧ?

До чого треба бути готовими?

Лист

Перший контакт із адміністраторкою

На цьому етапі ми вислухаємо Ваш запит та підберемо фахівчиню саме для Вашої дитини!

1

2

Перший контакт із психотерапевткою

Якщо Ви хочете записати свою дитину на консультацію, Вам також слід бути готовими поспілкуватись із психотерапевткою до сесії. Для цього радимо сформувати запит та очікування до спеціаліста заздалегідь.

3

Діагностика

Далі відбудеться приватна сесія з Вашою дитиною, під час якої буде проведено діагностування, щоб намітити подальшу стратегію роботи.

4

Завершальна бесіда із психотерапевткою

Після завершення зустрічі Ви матимете змогу поспілкуватися із фахівчинею всі разом. Вона розповість про актуальний стан дитини та бажані кроки, які Ви можете зробити для покращення психічного стано Вашої дитини!

Наші Терапевтки

Наші психотерапевтки пройшли спеціалізовану підготовку, володіють різними ефективним психотерапевтичними методами та мають багатий практичний досвід у роботі з підлітками

Тетяна

Психотерапевтка Тетяна

Практична психологиня, травматерапевтка, релаксолог.

Дитяча та підліткова психологиня.

Більше 13 років практики

Вікторія

Вікторія

Психотерапевтка напрямку гештальт-терапія та Когнітивно-Поведінкова Терапія.

Більше 8 років практики

Олена

Психотерапевтка Олена

Практична психологиня, Психотерапевтка

Більше 10 років практики

Вікторія

Психотерапевтка Вікторія

Психотерапевтка напрямку гештальт-терапія та Когнітивно-Поведінкова Терапія.

Більше 8 років практики

щаслива жінка

ПОЧНИ ШЛЯХ
                     ДО ЗМІН

Ви познайомитесь зі своєю психотерапевткою, поділитесь внутрішніми переживаннями в атмосфері цілковитого прийняття та довіри і разом почнете будувати той самий шлях до усвідомленності, психологічної стійкості та зрілості.

Це повноцінна 50-хвилинна сесія,

за спеціальною ціною:

2000 грн

1800 грн

Frame 20971.png

ПІДТРИМКА І РОЗУМІННЯ: ЩО ГОВОРЯТЬ НАШІ КЛІЄНТКИ ПРО НАШУ ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНУ ПРАКТИКУ

Оцінка
Nataliia Fil
Дуже щаслива бути клієнтом Mental Health Women, адже тут я почуваю себе не тільки цінною, важливою і захищеною, а ще й натхненною до нових звершень. Професіонали простору надихають відданістю і любовʼю до своєї справи.
alla nesterova
Це місце, де дійсно кожній жінці, дівчині, дівчинці допомагають віднайти рівновагу в цей складний небезпечний час
Катерина Лавренюк
дуже приємні спеціалісти, з якими працювати -- суцільне задоволення
Зелене коло
Frame 20971.png

ПІДТРИМКА І РОЗУМІННЯ: ЩО ГОВОРЯТЬ НАШІ КЛІЄНТКИ ПРО НАШУ ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНУ ПРАКТИКУ

Оцінка
Nataliia Fil
Дуже щаслива бути клієнтом Mental Health Women, адже тут я почуваю себе не тільки цінною, важливою і захищеною, а ще й натхненною до нових звершень. Професіонали простору надихають відданістю і любовʼю до своєї справи.
Наталия Бойчук
Чудова професійна команда! Дуже затишно, атмосфера турботи! Дякую за вашу діяльність!
Катерина Лавренюк
дуже приємні спеціалісти, з якими працювати -- суцільне задоволення
Зелене коло

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

          ПРО ПСИХОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ ПІДЛІТКІВ

  • Чому підлітки завдають собі поранення?
    Підлітки можуть завдавати собі шкоди з різних причин, включаючи внутрішній емоційний біль, потребу в самопокаранні або бажання відчути контроль над своїми почуттями. Самопошкодження може бути пов'язане з психічними розладами, такими як депресія або тривожними розладами і часто є спробою впоратися з глибокими негативними емоціями або внутрішнім болем.
  • Як проявляється депресія у підлітків?
    Серед основних ознак можуть бути замкнутість, втрата інтересу до звичних занять, надмірна критичність до власної зовнішності, почуття провини, зниження шкільної успішності, проблеми зі сном та апетитом, а також фізичні симптоми, такі як головний біль або болі в м'язах без очевидної причини
  • Що є причиною ризикованої поведінки у підлітка?
    Ризикована поведінка у підлітків часто пов'язана з емоційними та фізичними змінами, що відбуваються в цьому віці. Гормональні зміни можуть спричинити імпульсивну поведінку, а потреба в самостійності та бажання випробувати щось нове можуть підштовхнути підлітків до ризикованих дій. Тиск з боку однолітків та прагнення відповідати їхнім очікуванням також можуть відігравати роль. Зміни в поведінці та бажання виділитися можуть проявлятися через легковажну поведінку або набуття шкідливих звичок.
  • Як у підлітків проявляються тривожні розлади?
    Тривожні розлади у підлітків можуть проявлятися через страхи і занепокоєння щодо повсякденних речей. Дратівливість, проблеми з концентрацією, надмірна сором’язливість, зниження соціальної активності та шкільної успішності, уникання нових ситуацій, скарги на фізичні симптоми можуть бути проявами тривожних розладів у підлітків.
  • Що є причиною агрессивної поведінки у підлітків?
    Агресивна поведінка у підлітків може бути спричинена різними факторами, такими як психічні розлади (наприклад посттравматичний розлад, СДУГ), залежності. Тиск з боку однолітків, насильство у родині тощо. Важливо враховувати, що поведінка підлітка може бути сигналом про потребу уваги та допомоги​.
  • Яка вікова група відноситься до підлітків?
    Яка вікова група відноситься до підлітків? Вікові рамки підліткового періоду традиційно охоплюють вік від 12 до 19 років, який поділяється на дві ключові фази: Початковий (пубертатний) етап від 12 до 15 років; Зрілий (ювенальний) етап від 16 до 19 років. Варто зазначити, що ці вікові межі не є універсальними. У деяких випадках, ознаки підліткового віку можуть проявлятися вже у 10 років. На кожному з цих етапів підлітки проходять через свої унікальні фази психічного розвитку та потребують підтримки.
  • Ви працюєте виключно з жінками?
    Так, наш центр створений жінками спеціально для жінок. Але в рамках парної або сімейної терапії ми працюємо з чоловіками.
  • Як мені обрати психотерапевта?
    Зателефонуй нам. Поспілкуємось з тобою, почуємо твій запит і запропонуємо ознайомчу зустріч з одним із наших психотерапевтів.
  • Який метод психотерапії ви використовуєте?
    Наші психотерапевти працюють у методах, які мають науково доведену ефективність: - когнітивно-поведінкову терапію; - схема-терапію; - сучасний психоаналіз. Різні психологічні питання, потребують різних методів. Наша задача надати допомогу і підтримку найбільш ефективними для тебе методами психотерапії.
  • Чи можлива допомога онлайн?
    Так, ми допомогаємо онлайн. Деякі програми передбачають особисту зустріч в нашому просторі, але в більшості випадків, ти зможешь отримати всю необхідну підтримку виключно онлайн.
  • Як потрапити на прийом ?
    Запишись онлайн на ознайомчу зустріч або зателефонуй і наш адміністратор допоможе тобі обрати зручний час для консультації.
  • Скільки буде тривати курс психотерапії?
    Відповідь на це запитання можна надати після ознайомчої зустрічі. Ми індивідуально підбираємо найбільш ефективні методи психотерапії і намагаємось досягати позитивних змін в оптимально можливі для тебе терміни.

Олена

freepik__retouch__68137.jpg

Психологиня, кандидатка психологічних наук

Більше 12 років практики

Катерина

Катерина

Практична психологиня, Психотерапевтка

Більше 7 років практики

bottom of page